پیام تبریک دکتر احمد دهقان در آستانه سال نو و نوروز ۱۳۹۵ خورشیدی

اذا جاء الربیع فذکروا ذکرا نشوراً    –    هنگامی که بهار آمد پس یاد کنید قیامت را. “

ترنم بهاری و حیات موجود در اولین فصل سال جوش و خروش و حرکت را در بطن جامعه بوجود می آورد و موجبات رونق فعالیتها و شادی در میان آحاد ملت است.

در سالی که گذشت به برکت الطاف لایزال الهی و کمک و همت شما بزرگوار ان پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اعم از مسئولین شهرستان ها و تکنسین های زحمتکش این عرصه مقدس درمانی و اپراتوران محبوب و کادر ستادی این حوزه و همکاران خوبم اورژانس های بیمارستانی و کارگروه بهداشت ،درمان در حوادث غیر مترقبه و پدافند غیرعامل و دوستانم در شرکتهای آمبولانس های خصوصی ، توانستیم در ارائه خدمات شایسته به مردم شریف کشورمان بخصوص مردم سخت کوش استان یزد موفق باشیم و رضایتمندی بدست آمده نتیجه این همدلی  وهمراهی همه عزیزان بود.

 خداوند توفیقی عنایت نمود تا انشالله در سال ۹۵ هم به عنوان خادم و وکیل شما  بعنوان مدیر این مجموعه به خدمت مشغول باشم و بار سنگین امانتی که بر دوش حقیر گذاشته اند در حد توان و بضاعت خویش به انجام رسانم. و خداوند را بر این مهم شاکرم که توانسته ام از جایگاه واقعی و حقوق شما بطور شایسته ای دفاع کرده باشم و در ارتقای ارائه خدمت شایسته به بیماران موفق باشیم.

امید است با دعای خیر همکاران در سال جدید خدمات نوین تر و توسعه هرچه بیشتراین مرکز و با تلاش مضاعف تمامی همکاران و اینجانب دراین واحد مقدس درمانی به بار نشیند. بر خود نیز لازم میدانم که ضمن تبریک رویش طبیعت و نوروز باستانی خدمت همه خصوصا همکاران در اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی استان یزد، سالی خوش توام با موفقیت در ظل توجهات حضرت باریتعالی وعنایات بی بدیل حضرت بقیه الله (عج) و نائب بر حقش رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت الله خامنه ای  از خداوند قادر طلب نمایم. آرزومندیم در سال جدید شاهد شکوفایی، پیشرفت و سر فرازی هر چه بیشتر میهن اسلامی ایران  بخصوص در حوزه درمان و از همه مهمتر اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی باشیم و چشمان کم فروغمان به جمال یوسف فاطمه(عج) روشن و منور گردد.

زندگیتان سرشار از لبخند و شادی

احمد دهقان