گزارش تصویری از تصادف در جاده کنارگذر یزد

تصادف در جاده کنارگذر یزد:۱ کشته و ۲۴ مصدوم

در اثر تصادف یک دستگاه مینی بوس با کامیون ده چرخ و نیز یک خودرو سواری در جاده کمربندی یزد روبروی میدان میوه تره بار یزد  یک نفر کشته و ۲۴ نفر مجروح شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان یزد ، این حادثه ساعت ۱۵ روز پنجشنبه ۲۳  بهمن در جاده کمربندی یزد  به وقوع پیوست و پس از اعلام حادثه به اتاق فرمان فوریتهای پزشکی یزد بلافاصله شش واحد امدادی ( به استعداد هر واحدامدادی دو نفر تکنسین فوریتهای پزشکی و یک دستگاه آمبولانس ) از پایگاههای مناطق مختلف شهری و جاده ای یزد و همچنین  اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شدند .

براساس این گزارش در این حادثه که از نظر فوریتهای پزشکی ویژه می باشد پس از عملیات تریاژ مصدومین توسط اولین کد آمبولانس۱۱۵ که شش دقیقه پس از اعلام به محل رسیده بود ۲۴  نفر از مصدومان به بیمارستان های شهید صدوقی ، فرخی و شهدای کارگر انتقال یافته و متاسفانه یک  نفر نیز در محل جان خود را از دست داد .

سردار اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد که در صحنه حضور داشتند از تلاش به موقع و سرعت عمل مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان یزد و تکنسین های حاضر در این عملیات تقدیر و تشکر کردند .