پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان اورژانس استان یزد

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب والابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی را به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت شریف استان و خانواده بزرگ سازمان اورژانس  یزد تبریک می‌گویم.
جا دارد که با دگرگونی فصل و فرارسیدن بهار طبیعت، قلب های ما نیز سرشار از شکوفایی، عطوفت و مهربانی شود و همراه با حلول سال نو گام های بزرگ برای بهتر شدن و تحول در کردار و گفتار حادث گردد.
سال گذشته، برای سازمان اورژانس سالی مملو از حادثه و اتفاق بود .سالی که شروع آن با بحران پاندمی شدن بیماری کووید ۱۹ در سراسر جهان همراه شد . البته اتفاقات شیرین این سال را نیز نباید از خاطر دور نگاه داشت ؛ اما چیزی که این روزها بیشتر خودنمائی میکند فداکاری و اقدامات پرافتخار  همکاران عزیزمان در سازمان اورژانس پیش بیمارستانی به عنوان مدافعان سلامت این دیار است . بر خود میبالیم به داشتن چنین عزیزانی ، امسال نیز همچون سال گذشته عزیزان ما در تمامی حوزه های بهداشت و درمان عید ندارند و عهدی بستند که عیدشان زمان پایان کرونا و بازگشت امنیت سلامتی برای ایران عزیزمان خواهد بود . اما به رسم ادب و احترام برخود واجب می دانم از زحمات همه همکاران و تلاشهای های شبانه روزی شان تقدیر و تشکر نموده و عید سعید نوروز را به شما خانواده سپید پوش اورژانس تبریک گفته و سلامتی، نشاط و عاقبت بخیری شما و خانواده‌های محترمتان را از خداوند متعال مسئلت نمایم

دکتر احمد دهقان
رئیس سازمان اورژانس استان یزد