پیام تبریک ریاست سالار سلامت به مناسبت نوروز۱۳۹۷

نسیم باد صبا مشک فشان و عالم پیر دگر باره جوان می گردد . گل ، دفتر اسرار خداوند می گشاید تا خاکیان جلوه ای از رستاخیز را به چشم بصیرت بنگرند . بیاید در آستانه فصل سبز طبیعت ، چشم ها را از غبار روزمرگی ها بشوییم و آینه دلها را از زنگار کینه ها بزداییم ، دوستی ها را محکم کنیم و فضای جامعه را با عطر شیدایی چنان فرحبخش سازیم که ار آسمان باران رحمت ببارد و قلوب چشم انتظاران را به قدوم نرگس زهرا (س) آبادان سازد . یاران سالار سلامت در سرآغاز پنجمین بهار خدمت ، با دلی لبریز از محبت و عشق مصمم تر از همیشه در خدمت به همنوهان و دردمندان ایستاده اند و سرود انسان دوستی را بر لب دارند و تهنیت گویان ترانه تلاش را زمزمه می کنند. ما نیز همراه با غنچه ها به پزشکان و پرستاران سلام می کنیم و به همه آنها که دلشان برای شکفتن لبخند های سلامتی می تپد ، درود می فرستیم.

به تازگی سالار سلامت در رتبه بندی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد ، رتبه نخست را در بین شرکت های آمبولانس خصوصی استان یزد کسب کردو این نبود جز الطاف حضرت حق و نیز تلاش شبانه روزی پرسنل این مجموعه.

امیدواریم در سال های آینده نیز بتوانیم با ارائه خدماتی بهتر و در خور شان والای مردم دارالعباده این راه را ادامه دهیم و مرهمی باشیم بر آلام همشهریان عزیزمان . ان شاالله…

(عیدتان مبارک )      

بدرود….

                                                                                                  دهقان منشادی

                                                                                           مدیر عامل سالار سلامت