وزیر بهداشت در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن؛

وزیر بهداشت با بیان اینکه حضور پر شکوه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، وفاداری آنها به انقلاب اسلامی را نشان می دهد، افزود: این حضور به نوعی، قدرشناسی از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، راه امام و بیعت با مقام معظم رهبری و ادامه راه آنها است.
به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران، در جمع خبرنگاران گفت: مردم با حضور خود در این اجتماع به دنیا پیام می دهند که وحدت و اتحاد دارند البته ابزارهای دیگری نیز برای تحکیم وحدت ملی وجود دارد که دولت، مجلس و قوه قضاییه باید به آن پایبند هستند و نباید تنها منحصر به یک روز خاص باشد بلکه در تمام ایام سال همه باید در مسیر وحدت، همدلی و همراهی در مسیر انقلاب باشند.
وزیر بهداشت تاکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور مردم در پای صندوق های رای در راستای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن و همچنین مطالبه آرزوی امام خمینی(ره)، شهدا و مقام معظم رهبری است بنابراین همان طور که مردم در راهپیمایی امروز حضور پر شور دارند، انتظار است که در پای صندوق های رای نیز پرشوتر از گذشته حضور یابند زیرا آنها به نحوه اداره کشور و سرنوشت خود رای می دهند.
دکتر هاشمی با بیان اینکه فرصت انتخابات را جمهوری اسلامی ایران برای مردم فراهم کرد، ادامه داد: در دوران پیش از انقلاب و نظام شاهنشاهی مردم نقشی در اداره کشور نداشتند اما امروز در جمهوری اسلامی ایران، رای مردم تعیین کننده است بنابراین باید از این فرصت حداکثر استفاده را کرد.
وزیر بهداشت در خصوص پیام این راهپیمایی به کشورهای دنیا، اظهار داشت: این اجتماعات و انتخابات نشان می دهد که مردم به آرمان ها و اهداف خود و انقلاب اسلامی پایبند هستند و به آینده این کشور و کارآمدی آن امیدوار هستند و نظام جمهوری اسلامی را دوست دارند.
دکتر هاشمی رفتار مردم را در طول ۳۷ سال پس از انقلاب اسلامی ثابت دانست و گفت: همواره در روزهایی که از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، ایام الله نام گذاری شده، مردم به منظور پاسداری از انقلاب و اهداف و آرمانهای آن، حضوری پرشور دارند و انتخابات نیز در همین راستا و در جهت استفاده از فرصتی است که امام خمینی(ره) خون شهدا و صبوری خانواده آنها برای ما فراهم کرده اند