نجات ۶ فرد گرفتار شده در مناطق کوهستانی یزد!!

 

نجات فرد گیر افتاده در کوه‌های منطقه شادکام بافق

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از نجات فرد گیر افتاده در کوه‌های شادکام بافق توسط نیروهای امدادونجات هلال احمر این شهرستان خبر داد.

محمدرضا فتاحی بافقی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق با اعلام این خبر اظهار داشت: با تماس محلی‌ها در ساعت ۱۷:۱۵ مبنی بر گیر افتادن شخصی در کوه‌های منطقه شادکام تیم جستجو و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان بافق متشکل از ۴ نجاتگر به منطقه حادثه اعزام شده و ساعت ۱۸ عملیات جستجو و نجات را شروع کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بافق گفت: این تیم به وسیله دو ست نجات کوهستان و کارگاه نجات به محل مورد نظر صعود کرده و فرد گیر افتاده را به محل امن در پایین کوه انتقال دادند.

نجات ۴ فرد گرفتار شده در منطقه کوهستانی دامگاهان مهریز

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از نجات ۴ فرد گرفتار شده در منطقه کوهستانی دامگاهان مهریز توسط تیم‌های کوهستان هلال احمر یزد و مهریز خبر داد.

سید مهدی حسینی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت: بنا به گزارش مردمی به مرکز کنترل هماهنگی عملیات EOC جمعیت هلال احمر استان یزد مبنی بر گرفتار شدن ۴ نفر در منطقه کوهستان دامگاهان مهریز تیم‌های جستجو و نجات هلال احمر و واکنش سریع استان به محل حادثه اعزام شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: به دلیل صخره‌ای بودن منطقه و نیاز به تجهیزات تخصصی، تیم پشتیبان نیز به محل حادثه اعزام که به همراه تیم واکنش سریع استان و یک تیم نجاتگران هلال احمر که در منطقه حضور داشتند بتوانند افراد گرفتار شده را نجات دهند.

حسینی افزود: نجاتگران هلال احمر با استفاده از ست کوهستان پس از دسترسی به افراد گرفتار شده آنها را به پایین کوه و منطقه امن منتقل کردند.

 

#مرکز #آمبولانس #سالار #سلامت
سالار سلامت  ۳۱۱۵-۰۳۵ ☎️