ششمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل در یزد برگزار خواهد شد

 

ششمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل در فروردین ماه ۱۳۹۴ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده تولید مثل دانشگاه علوم پزشکی یزد: دبیر اجرایی جشنواره گفت: پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد افتخار دارد بر اساس رسالت خویش نسبت به برگزاری ششمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولیدمثل در کنار اولین کنگره ژنتیک ناباروری اقدام نماید و در این راستا کادر اجرایی این کنگره تشکیل و نسبت به برنامه ریزی و انجام خدمات مرتبط با این کنگره اقدام نماید

دکتر عبدلی تصریح کرد: ریاست این کنگره طبق سنوات قبل بعهده پرفسور عباس افلاطونیان و دبیر علمی آن پرفسور محمدعلی خلیلی می باشند.

وی در ادامه افزود: تاکنون حضور ۱۵ نفر از اساتید خارج از کشور از کشورهای ایتالیا, آلمان ,برزیل ,یونان ,بلژیک , مصر و ……… جهت ایراد سخنرانی در کنگره قطعی شده است و هم اکنون از طریق سایت www.yazd-RSI.ir اطلاع رسانی مرتبط و ثبت نام انجام می گیرد.

دکتر عبدلی خاطرنشان شد: پیش بینی می شود بالغ بر ۵۰۰ نفر از متخصصین و دانشجویان مرتبط با علوم تولیدمثل در این کنکره بین المللی بصورت فعال شرکت کنند و انتظار می رود این برنامه همچون سالهای گذشته یکی از برنامه های اجرایی موفق پژوهشکده باشد.

وی در پایان گفت: امیدواریم این کنگره در راستای افزایش توانمندیهای کشور عزیزمان ایران در زمینه علوم تولیدمثل گام مؤثری بردارد و قطب ناباروری یزد بعنوان یکی از مراکز پیشرو در این علوم بتواند خود را کماکان ایفا نماید.