جذب داوطلبانه خادمیار سلامت از پرسنل فوریت های پزشکی سراسر کشور در حرم مطهر رضوی

 

جذب داوطلبانه خادمیار سلامت از پرسنل فوریت های پزشکی سراسر کشور در حرم مطهر رضوی
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور به همراه دکتر خانکه از پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.
دکتر میعادفر در حاشیه جلسه روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در مشهد مقدس، به همراه دکتر خانکه از پایگاه شهید اندرزگو در حرم مطهر رضوی بازدید کرد.
در این بازدید که بعد از زیارت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) انجام شد رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن خداقوت به خادمیاران اورژانسی پایگاه حرم مطهر رضوی از زحمات آنان قدردانی کرد.
دکتر میعادفر در این جلسه گفت پایگاه حرم مطهر رضوی محل مناسبی برای خادمیاران اورژانسی در سراسر کشور است تا با اعلام آمادگی خود به طور داوطلبانه بتوانند در کنار زیارت مضجع منور حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به خادمان رضوی خدمات اورژانسی ارائه دهند.
اورژانس پیش بیمارستانی مشهد مقدس نیز آمادگی خود را برای همکاری با این پیشنهاد رئیس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد و گفت با برنامه ریزی که هفته آینده انجام خواهد شد پرسنل اورژانس ۱۱۵ سراسر کشور می توانند با هماهنگی با اورژانس ۱۱۵ مشهد مقدس با خانواده به این شهر سفر کنند و مکانی جهت استقرار در اختیار این عزیزان قرار داده خواهد شد تا ضمن زیارت، یک شیفت داوطلبانه در پایگاه حرم مطهر رضوی نیز خدمت کنند.