تصادف مرگبار در محور نقده-پیرانشهر

سخنگوی اورزانس کشور با اشاره به انفجار لوله گاز در منطقه پران پرویز پلدختر و اعلام آن در ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه به اورژانس، اظهار داشت: اولین آمبولانس در فاصله زمانی ۱۳ دقیقه به محل حادثه رسیدند و در مجموع ۶ آمبولانس و یک بالگرد اورژانس به انتقال مصدومان پرداختند.

مجتبی خالدی در گفتگو با خبرنگار وبدا، تعداد مصدومان این جادثه را ۲۳ نفر عنوان کرد و افزود: ۵ نفر از مصدومان سوختگی های سطحی داشتند، ۲ نفر دچار شکستگی شدند و سایرین نیز دچار تنگی نفس شده بودند.

وی با بیان اینکه تمامی مصدومان به بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر منتقل شدند، اضافه کرد: ابتدا تعداد مصدومان ۱۲ نفر بود اما ۱۱ نفر از مردم روستای پران پرویز به دلیل عدم رعایت موارد ایمنی و بهداشتی نیز به تعداد مصدومان اضافه شدند.

سخنگوی اورژانس با اشاره به عدم تلفات جانی در حادثه انفجار لوله گاز پلدختر، تصریح کرد: به دلیل احتمال انفجار در این منطقه، ۴ بیمارستان در شهرستان های پلدختر، خرم آباد و ۱۰ دستگاه آمبولانس و همچنین بالگرد اورژانس هوایی در حالت آماده باش قرار دارند.

خالدی گفت: حادثه مرگباری ساعت ۲۱ و ۶ دقیقه شب گذشته در محور نقده-پیرانشهر بر اثر برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با ال ۹۰، به اورژانس اعلام شد که ۳ دستگاه آمبولانس در فاصله ۱۰ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

وی یادآور شد: در این حادثه ۵ نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.