باز هم غفلت راننده و حادثه جانی

روز گذشته جمعه ۱۰ بهمن ماه در جاده دهشیر به ابرکوه واژگونی یک دستگاه خودرو پراید راننده و کودک دوساله ای را به کام مرگ کشاند .

این حادثه درساعت ۷:۴۳ بامداد روز جمعه صورت گرفت که در آن خودرو پراید پس از انحراف از جاده، مسافت حدود ۵۰ متر را چرخ خورده و باعث شده سرنشینان به بیرون پرتاب شوند . به محض اطلاع به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس یک واحد امدادی از پایگاه جاده ای دهشیر به محل حادثه اعزام شد . پس از حضور تکنسین های اورژانس در محل مصدمان حادثه که زن و شوهر و فرزند دوساله آنها بوده با فاصله زیاد از خودرو در زاوایای مختلف یافت شدند و متاسفانه زن و کودک در دم جان خود را از دست داده بودند و شوهر نیز صدمات زیادی دیده بود که پس از اقدامات درمانی اولیه و ثابت سازی به بیمارستان منتقل شد .

طبق اظهار تکنسینهای اورژانس حاضر در این ماموریت و بررسی پلیس راننده این خودرو خانمی بوده که فوت کرده است .

متاسفانه این حادثه دومین حادثه در این جاده با تلفات جانی بوده است در حادثه دیگری نیز که صبح روز هشتم بهمن ماه اتفاق افتاد نیز راننده کامیون جان خود را از دست داد .

در این حادثه حوالی شهر ابرکوه، به دلیل خواب‌آلودگی راننده‌ی کامیون و واژگونی خودرو، راننده‌ی کامیون درگذشت.

به گزارش مدیریت مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ابرکوه، صبح دیروز هشتم بهمن‌ماه، در ساعت ۱۰:۰۵ ، یک دستگاه تریلی در اثر خواب‌آلودگی راننده واژگون گشت و راننده‌ی آن در دم جان سپرد.