آتش سوزی در شرکت بوتان یزد مهار شد

یزد – ایرنا- مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد اعلام کرد: آتش سوزی شرکت بوتان در محله قاسم آباد یزد با حضور آتش نشانان این سازمان مهار و خاموش شد.

حمیدرضا عسگری’ پنجشنبه شب در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه که بر اثر نشتی گاز رخ داده تلفات جانی تاکنون گزارش نشده و علت اصلی حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.
وی اظهار کرد: این آتش سوزی ساعت ۱۸ و ۴۴ دقیقه پنجشنبه شب بوقوع پیوست که پس از تماس با مرکز فوریت های آتش نشانی سه دقیقه بعد اولین خودروی این مرکز در محل حاضر و به مهار آتش اقدام کرد.
این مسئول ادامه داد: به محض تماس تلفنی با مرکز فوریت های آتش نشانی شهر یزد ۶ دستگاه خودرو به حالت آماده باش در محل حادثه حاضر شدند و ۲۱ دقیقه بعد از وقوع حادثه آتش مهار و خاموش شد.
عسگری خاطرنشان کرد: در این حادثه خوشبختانه بدلیل تعطیلی شرکت تلفات جانی نداشتیم امام بخشی از تجهیزات این مرکز و چند اصله درخت در آتش سوخت.
به گفته مسوول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد، علت اصلی حادثه معلوم نشده و به محض دریافت نظریه کارشناسان نتیجه بزودی اعلام خواهد شد.